footprint Podstawowy zabieg podologiczny

Podstawowy zabieg podologiczny polega na kompleksowym zajęciu się Twoimi stopami. Podczas usługi w pierwszej części przeprowadzamy dokładny wywiad, poinformujemy Ciebie czym dokładnie będziemy się zajmować podczas wizyty. Zabieg zaczynamy od zdezynfekowania stóp. Kolejno przechodzimy do opracowania płytek paznokciowych niezmienionych chorobowo/mechanicznie wraz z otaczającymi je wałami paznokciowymi, a także skórkami. Po tym zajmujemy się usunięciem minimalnych zrogowaceń i wygładzeniem stóp. Następnie wykonujemy peeling oraz kąpiel stóp. Ostatnim elementem jest użycie odpowiedniej pielęgnacji, dobranej indywidualnie do potrzeb klienta.

footprint Rozszerzony zabieg podologiczny

Rozszerzony zabieg podologiczny polega na kompleksowym zajęciu się Twoimi stopami. Podczas usługi w pierwszej części przeprowadzamy dokładny wywiad, poinformujemy Ciebie czym dokładnie będziemy się zajmować podczas wizyty. Zabieg zaczynamy od zdezynfekowania stóp. Kolejno przechodzimy do opracowania płytek paznokciowych wraz z otaczającymi je wałami paznokciowymi, a także skórkami. Twoje paznokcie są niezmienione chorobowo/mechanicznie lub pośród nich 1-2 paznokcie są lekko pogrubione/zażółcone. Po tym zajmiemy się usunięciem drobnych zrogowaceń, pojedynczych modzeli. Następnie wykonujemy peeling oraz kąpiel stóp. Ostatnim elementem jest użycie odpowiedniej pielęgnacji, dobranej indywidualnie do potrzeb klienta.

footprint Rozszerzony zabieg podologiczny PLUS

Rozszerzony zabieg podologiczny PLUS polega na kompleksowym zajęciu się Twoimi stopami. Podczas usługi w pierwszej części przeprowadzamy dokładny wywiad, poinformujemy Ciebie czym dokładnie będziemy się zajmować podczas wizyty. Zabieg zaczynamy od zdezynfekowania stóp. Kolejno przechodzimy do opracowania płytek paznokciowych wraz z otaczającymi je wałami paznokciowymi, a także skórkami. Twoje paznokcie są niezmienione lub pośród nich 3-5 są lekko pogrubione/zażółcone. Po tym zajmiemy się usunięciem widocznych zrogowaceń, pojedynczych modzeli, małego odcisku. W następnym kroku wykonujemy peeling oraz kąpiel stóp. Ostatnim elementem jest użycie odpowiedniej pielęgnacji, dobranej indywidualnie do potrzeb klienta.

footprint Specjalistyczny zabieg podologiczny

Specjalistyczny zabieg podologiczny polega na kompleksowym zajęciu się Twoimi stopami. Podczas usługi w pierwszej części przeprowadzamy dokładny wywiad, poinformujemy Ciebie czym dokładnie będziemy się zajmować podczas wizyty. Zabieg zaczynamy od zdezynfekowania stóp. Kolejno przechodzimy do opracowania płytek paznokciowych wraz z otaczającymi je wałami paznokciowymi, a także skórkami. Twoje paznokcie mogą być w trakcie terapii „oczyszczania paznokci zmienionych chorobowo/pourazowych”, lub pośród nich 5-7 są lekko pogrubione/zażółcone. Po tym zajmiemy się opracowaniem podeszwy , która może posiadać spore zrogowacenia/kilka modzeli/1 bolesny odcisk lub kilka mniejszych/pięty mogą być popękane. W następnym kroku wykonujemy peeling oraz kąpiel stóp. Ostatnim elementem jest użycie odpowiedniej pielęgnacji, dobranej indywidualnie do potrzeb klienta.

footprint Specjalistyczny zabieg podologiczny PLUS

Specjalistyczny zabieg podologiczny PLUS polega na kompleksowym zajęciu się Twoimi stopami. Podczas usługi w pierwszej części przeprowadzamy dokładny wywiad, poinformujemy Ciebie czym dokładnie będziemy się zajmować podczas wizyty. Zabieg zaczynamy od zdezynfekowania stóp. Kolejno przechodzimy do opracowania płytek paznokciowych wraz z otaczającymi je wałami paznokciowymi, a także skórkami. Twoje paznokcie od 7 do 10 mogą być w trakcie leczenia/pogrubione/zażółcone/zmienione – praktycznie wszystkie wyglądają niepokojąco. Po tym zajmiemy się opracowaniem podeszwy, może posiadać ona bardzo duże zrogowacenia/sporo modzeli/bolesne odcisk/masz boleśnie pękające pięty. W następnym kroku wykonujemy peeling oraz kąpiel stóp. Ostatnim elementem jest użycie odpowiedniej pielęgnacji, dobranej indywidualnie do potrzeb klienta.