mirror Zabieg intensywnie nawilżający

Jest to głęboko nawilżający zabieg, który normalizuje procesy rogowacenia skóry, wpływa na poprawę struktury kolagenu, zwiększa ilość glikozaminoglikanów, poprawia uwodnienie i elastyczność skóry. Zabieg opiera się miedzy innymi na działaniu kwasu mlekowego, cytrynowego, czynników NMF. Jest zalecany dla skór:

mirror Zabieg przeciwtrądzikowy

Rozpoczynamy od dokładnego obejrzenia skóry twarzy, zostaje przeprowadzona konsultacja wraz z wywiadem zdrowotnym w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Następnie przechodząc do oczyszczenia i demakijażu. Zabieg opiera się miedzy innymi na działaniu kwasu salicylowego, cytrynowego, linolowego. Jest zalecany dla skór:

mirror Zabieg rozjaśniający przebarwienia pozapalne

Rozpoczynamy od dokładnego obejrzenia skóry twarzy, zostaje przeprowadzona konsultacja wraz z wywiadem zdrowotnym w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Następnie przechodząc do oczyszczenia i demakijażu. Zabieg opiera się miedzy innymi na działaniu kwasu salicylowego, azaleinowego, migdałowego oraz mlekowego. Jest zalecany dla skór:

mirror Zabieg odświeżająco - ujędrniający

Rozpoczynamy od dokładnego obejrzenia skóry twarzy, zostaje przeprowadzona konsultacja wraz z wywiadem zdrowotnym w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Następnie przechodząc do oczyszczenia i demakijażu. Zabieg opiera się miedzy innymi na działaniu kwasu ferulowego, askorbinowego, floretyny. Jest zalecany dla skór:

mirror Zabieg rozświetlający dla skóry problematycznej

Rozpoczynamy od dokładnego obejrzenia skóry twarzy, zostaje przeprowadzona konsultacja wraz z wywiadem zdrowotnym w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Następnie przechodząc do oczyszczenia i demakijażu. Zabieg opiera się miedzy innymi na działaniu kwasu migdałowego, askorbinowego, witaminy C. Jest zalecany dla skór:

mirror Zabieg oczyszczający dla skóry problematycznej

Rozpoczynamy od dokładnego obejrzenia skóry twarzy, zostaje przeprowadzona konsultacja wraz z wywiadem zdrowotnym w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Następnie przychodząc do oczyszczenia i demakijażu. Zabieg opiera się miedzy innymi na działaniu kwasu salicylowego, azaleinowego, migdałowego. Jest zalecany dla skór:

mirror Zabieg dla skóry naczyniowej

Rozpoczynamy od dokładnego obejrzenia skóry twarzy, zostaje przeprowadzona konsultacja wraz z wywiadem zdrowotnym w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Następnie przechodząc do oczyszczenia i demakijażu. Zabieg opiera się miedzy innymi na działaniu kwasu azaleinowego, mlekowego, niacynamidu i azeloglicyny. Jest zalecany dla skór:

mirror Zabieg przeciwko fotostarzeniu

Rozpoczynamy od dokładnego obejrzenia skóry twarzy, zostaje przeprowadzona konsultacja wraz z wywiadem zdrowotnym w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Przechodząc następnie do oczyszczenia i demakijażu. Zabieg opiera się miedzy innymi na działaniu kwasu trójchlorooctowego, ferulowego, salicylowego, witaminy C. Jest zalecany dla skór:

mirror Zabieg liftingujący o działaniu rozjaśniającym i odmładzającym

Rozpoczynamy od dokładnego obejrzenia skóry twarzy, zostaje przeprowadzona konsultacja wraz z wywiadem zdrowotnym w celu wykluczenia ewentualnych przeciwwskazań. Przechodząc następnie do oczyszczenia i demakijażu. Zabieg opiera się miedzy innymi na działaniu kwasu trójchlorooctowego, ferulowego, askorbinowego, witaminy C. Jest zalecany dla skór:

mirror Zabieg wykonany dodatkowo na szyję i dekolt lub plecy

Zabiegi z kwasami są przeznaczone tylko na okolicę twarzy, jeśli chcesz, aby zabieg został wykonany również na obszarze szyi i dekoltu lub pleców i barków, wybierz tę opcję.

mirror Nanomaska dodatkowo do zabiegu

Jest dodatkiem do zabiegów pielęgnacyjnych, z kwasami lub masażu. Specjalistyczna bioceluloza, z której wykonana jest maska pozwala na dziesięciokrotnie większe wchłanianie składników aktywnych przez skórę. Jest pochodzenia naturalnego, idealnie przylega do skóry, pozwalając na długotrwałe przenikanie składników aktywnych. Dodatkowo każda maska jest bogato nasączona składnikami czynnymi zamkniętymi w liposomach, zwiększających skuteczność działania i przenikanie.