mirror Oczyszczanie wodorowe mini

Zabieg rozpoczynamy od dokładnego obejrzenia skóry twarzy, szyi i dekoltu, przechodząc następnie do oczyszczenia i demakijażu. Wykonujemy peeling dobrany do potrzeb skóry, aby dokładnie ją przygotować. Zaczynamy od pierwszej fazy oczyszczania wodorowego, która pomaga pozbyć się nam powierzchownych zanieczyszczeń, następnie dwie oczyszczające fazy z dobranymi mieszankami składników aktywnych dobranych indywidualnie. W ostatnim etapie nakładamy odpowiednią ampułkę, maskę i pielęgnację na zakończenie zabiegu.

mirror Oczyszczanie wodorowe midi

Zabieg rozpoczynamy od dokładnego obejrzenia skóry twarzy, szyi i dekoltu, przechodząc następnie do oczyszczenia i demakijażu. Wykonujemy peeling dobrany do potrzeb skóry, aby dokładnie ją przygotować. Zaczynamy od pierwszej fazy oczyszczania wodorowego, która pomaga pozbyć się nam powierzchownych zanieczyszczeń, następnie dwie oczyszczające fazy z mieszankami składników aktywnych dobranych indywidualnie. Na oczyszczoną skórę nakładamy odpowiednią ampułkę, którą wtłaczamy w skórę przy użyciu ultradźwięków, fali radiowej bipolarnej lub zimnego młotka. Na koniec aplikujemy odpowiednią maskę i pielęgnację na zakończenie zabiegu.

mirror Oczyszczanie wodorowe maxi (anti-aging)

Zabieg rozpoczynamy od dokładnego obejrzenia skóry twarzy, szyi i dekoltu, przechodząc następnie do oczyszczenia i demakijażu. Wykonujemy peeling dobrany do potrzeb skóry, aby dokładnie ją przygotować. Zaczynamy od pierwszej fazy oczyszczania wodorowego, która pomaga pozbyć się nam powierzchownych zanieczyszczeń, następnie dwie oczyszczające fazy z mieszankami składników aktywnych dobranych indywidualnie. Na oczyszczoną skórę nakładamy odpowiednią ampułkę dzięki infuzji tlenowej, która pomoże dotlenić obszar poddawany zabiegowi, a także głębiej przeniknąć składnikom aktywnym. Nałożony preparat dla jeszcze lepszego efektu wchłaniania, wtłaczamy w skórę przy użyciu ultradźwięków, fali radiowej bipolarnej lub zimnego młotka. Na koniec aplikujemy odpowiednią maskę i pielęgnację na zakończenie zabiegu.

mirror Zabieg dobrany indywidualnie dla Ciebie

Zabieg rozpoczynamy od dokładnego obejrzenia skóry twarzy, przechodząc następnie do oczyszczenia i demakijażu. Wykonujemy peeling dobrany do potrzeb skóry, aby dokładnie ją przygotować. Wtłaczamy ampułkę, która będzie dobrana indywidualnie do danego typu skóry, aplikujemy maskę oraz pielęgnację na zakończenie zabiegu.

mirror Relaksacyjny masaż twarzy

Zabieg rozpoczynamy od dokładnego obejrzenia skóry twarzy, przechodząc następnie do oczyszczenia i demakijażu. Wykonujemy przyjemny 30 minutowy masaż twarzy na olejku, przegłaskując równocześnie szyję i dekolt. Masaż oprócz właściwości relaksacyjnych, pomaga odżywić, nawilżyć skórę, a także wykonywany regularnie pomoże napiąć i wygładzić skórę.