mirror Regulacja brwi

Na początku przeprowadzamy wstępny wywiad. Sam zabieg polega na usunięciu nadmiaru włosków z okolicy brwi przy użyciu pęsety. Na koniec nakładany jest preparat łagodzący.

mirror Henna brwi z regulacją

Po wstępnym wywiadzie, indywidualnie dobieramy najbardziej pasujący odcień farbki/henny, w zależności od pożądanego efektu. Na koniec usuwamy nadmiar włosków z okolicy brwi przy użyciu pęsety lub wosku i nakładamy preparat łagodzący.

mirror Henna brwi i rzęs z regulacją

Po wstępnym wywiadzie na rzęsy nakładana jest henna czarna lub brązowa. W przypadku brwi indywidualnie dobieramy najbardziej pasujący odcień farbki/henny, w zależności od pożądanego efektu. Na koniec usuwamy nadmiar włosków z okolicy brwi przy użyciu pęsety lub wosku i nakładamy preparat łagodzący.

mirror Laminacja rzęs

Zabieg laminacji rzęs polega na czasowym (około 6-8 tygodni) podkręceniu rzęs. Na początku rzęsy przyklejamy na specjalne silikonowe wałeczki, nakładamy preparaty utrwalające skręt włosa, aplikujemy farbkę i odżywiamy wzmacniającym strukturę włosa olejkiem. Laminacja nie jest zabiegiem odżywczym, a chemicznym, ale nie uszkadza struktury włosków, zmienia na jakiś czas kierunek ich ułożenia dając bardzo naturalny efekt. Laminacja nadaje się do większości rodzajów rzęs. Przed pierwszą laminacją skontaktuj się z nami, aby wykonać test uczuleniowy. Najlepiej przyjść na zabieg laminacji rzęs bez nałożonego na nie tuszu.

mirror Laminacja brwi

Zabieg laminacji brwi polega na utrwaleniu włosków w pożądanym kierunku za pomocą specjalistycznych preparatów, następnie barwimy włos farbką, a na koniec nakładamy odżywcze masełko do brwi. Laminacja nie jest zabiegiem odżywczym, a chemicznym, ale nie uszkadza struktury włosków, zmienia na jakiś czas kierunek ich ułożenia (około 4-6 tygodni). Najlepiej nadaje się do brwi rosnących w dół, rzadkich, kręconych lub rosnących w różne strony. Przed pierwszą laminacją skontaktuj się z nami, aby wykonać test uczuleniowy.

mirror Laminacja brwi i rzęs

Zabieg laminacji brwi i rzęs polega na utrwaleniu włosków w pożądanym kierunku za pomocą specjalistycznych preparatów. W przypadku brwi po ułożeniu włosków i nałożeniu preparatów, opcjonalnie barwimy włos farbką, a na koniec nakładamy odżywcze masełko do efekt starcza na około 4-6 tygodni. W przypadku rzęs przyklejamy na specjalne silikonowe wałeczki, nakładamy preparaty utrwalające skręt włosa, aplikujemy farbkę i odżywiamy je wzmacniającym strukturę włosa olejkiem. Laminacja nie jest zabiegiem odżywczym, a chemicznym, ale nie uszkadza struktury włosków, zmienia na jakiś czas kierunek ich ułożenia dając bardzo naturalny, efekt około 6-8 tygodni. Najlepiej nadaje się do brwi rosnących w dół, rzadkich, kręconych lub rosnących w różne strony. Przed pierwszą laminacją skontaktuj się z nami, aby wykonać test uczuleniowy.

mirror Próba uczuleniowa przed pierwszym zabiegiem laminacji

Jeżeli planujesz swoją pierwszą w życiu laminację, wybierz tę opcję na minimum 48h przed zabiegiem, aby upewnić się, że żaden składnik nie wywoła u Ciebie reakcji alergicznej. Wizyta obejmuje nałożenie preparatów na odpowiednią ilość czasu i domową obserwację po próbie uczuleniowej.