footprint Malowanie paznokci odżywką

Malowanie paznokci jest możliwe tylko jako dodatek do innej usługi, podczas której paznokcie zostaną pod nie odpowiednio przygotowane. Odżywka jest nakładana jest jako „emalia” - dodatkowa warstwa ochronna dla płytki paznokcia, dodatkowo poprawia wygląd paznokci.

footprint Malowanie paznokci lakierem o przedłużonej trwałości

Lakiery solarne są klasycznymi lakierami o przedłużonej trwałości, które nie wymagają utwardzania w lampie. Aby wykonać malowanie najpierw należy przygotować i oczyścić paznokcie, wybierz to jako kolejny krok po skróceniu i opracowaniu paznokci lub po jednym z zabiegów podologicznych. Trwałość lakierów solarnych może Cię pozytywnie zaskoczyć, jest to świetna alternatywa dla lakierów hybrydowych. Pamiętaj, że taki lakier potrzebuje czasu, aby wyschnąć, najlepiej weź ze sobą klapki, sandałki lub japonki.

footprint Malowanie paznokci lakierem hybrydowym

Malowanie paznokci jest możliwe tylko jako dodatek do innej usługi, podczas której paznokcie zostaną pod nie odpowiednio przygotowane. Lakier hybrydowy jest utwardzany za pomocą lampy UV i jest nakładany w odpowiedniej grubości dopasowanej do paznokci stóp. Nakłada się go na maksymalnie 4-5 tygodni.

footprint Usunięcie lakieru hybrydowego

Usługa ta polega na usunięciu lakieru hybrydowego z paznokci stóp za pomocą odpowiedniego frezu. Tyczy się to ściągania hybrydy wykonanej w innym gabinecie lub samego usunięcia hybrydy nałożonej w naszym gabinecie (bez innego zabiegu na stopy).

footprint Wizyta domowa

Wizyty domowe przeprowadzane są dla osób, które nie są w stanie dotrzeć do gabinetu z przyczyn zdrowotnych lub wieku. W zależności od potrzeb klienta, wykonujemy wszelkie możliwe zabiegi podologiczne w warunkach domowych. Do ceny konkretnej usługi podologicznej doliczane jest 50zł + koszt dojazdu do klienta w zależności od odległości.

footprint Wizyta VIP

Kiedy nie możesz znaleźć dla siebie odpowiedniego terminu lub zależy Ci na szybkiej pomocy, możesz skorzystać z godzin VIP. Takie wizyty odbywają się poza godzinami pracy gabinetu, nie musisz wtedy czekać na dostępne terminy. Aby wybrać tę opcję skontaktuj się z nami poprzez wiadomość e-mail: podocare.poznan@gmail.com lub telefonicznie 725-868-735. Możesz również wybrać tą usługę na Booksy w dowolnym terminie – my skontaktujemy się z Tobą telefonicznie, aby ustalić datę i godzinę wizyty.