mirror Brwi

Usługa polega na odpowiednim przygotowaniu skóry, nałożeniu ciepłego wosku na okolicę brwi, naklejeniu włókninowego paska i wyrwaniu włosków. Na koniec nakładany jest łagodzący preparat. Pozwala cieszyć się gładką skórą na okres 3-6 tygodni. Minimalna długość włosków około 0,5 cm. Pamiętaj, że skóra po zabiegu może być lekko podrażniona.

mirror Wąsik

Usługa polega na odpowiednim przygotowaniu skóry, nałożeniu ciepłego wosku na górną wargę, naklejeniu włókninowego paska i wyrwaniu włosków. Na koniec nakładany jest preparat łagodzący. Pozwala cieszyć się gładką skórą na okres 3-6 tygodni. Minimalna długość włosków około 0,5 cm. Pamiętaj, że skóra po zabiegu może być lekko podrażniona.

mirror Broda

Usługa polega na odpowiednim przygotowaniu skóry, nałożeniu ciepłego wosku na okolicę brody, naklejeniu włókninowego paska i wyrwaniu włosków. Na koniec nakładany jest preparat łagodzący. Pozwala cieszyć się gładką skórą na okres 3-6 tygodni. Minimalna długość włosków około 0,5 cm. Pamiętaj, że skóra po zabiegu może być lekko podrażniona.

mirror Twarz

Usługa polega na odpowiednim przygotowaniu skóry, nałożeniu ciepłego wosku, naklejeniu włókninowych pasków i wyrwaniu włosków. Na koniec nakładany jest preparat łagodzący. Pozwala cieszyć się gładką skórą na okres 3-6 tygodni. Minimalna długość włosków około 0,5 cm. Pamiętaj, że skóra po zabiegu może być lekko podrażniona.

mirror Pachy

Usługa polega na odpowiednim przygotowaniu skóry, nałożeniu ciepłego wosku na okolicę pach, następnie naklejamy włókninowe paski i wyrywamy włoski. Na koniec nakładany jest łagodzący preparat. Pozwala cieszyć się gładką skórą na okres 3-4 tygodni. Minimalna długość włosków od 0,7-1cm. Pamiętaj, że skóra po zabiegu może być lekko podrażniona.

mirror Ręce

Usługa polega na odpowiednim przygotowaniu skóry, nałożeniu ciepłego wosku od nadgarstków po ramiona, następnie naklejamy włókninowe paski i wyrywamy włoski. Na koniec nakładany jest łagodzący preparat. Pozwala cieszyć się gładką skórą na okres 3-4 tygodni. Minimalna długość włosków od 0,7-1cm. Pamiętaj, że skóra po zabiegu może być lekko podrażniona.

mirror Łydki

Usługa polega na odpowiednim przygotowaniu skóry, nałożeniu ciepłego wosku od stóp po kolana, następnie naklejamy włókninowe paski i wyrywamy włoski. Na koniec nakładany jest łagodzący preparat. Pozwala cieszyć się gładką skórą na okres 3-4 tygodni. Minimalna długość włosków od 0,7-1cm. Pamiętaj, że skóra po zabiegu może być lekko podrażniona.

mirror Uda

Usługa polega na odpowiednim przygotowaniu skóry, nałożeniu ciepłego wosku na uda od kolan po biodra, następnie naklejamy włókninowe paski i wyrywamy włoski. Na koniec nakładany jest łagodzący preparat. Pozwala cieszyć się gładką skórą na okres 3-4 tygodni. Minimalna długość włosków od 0,7-1cm. Pamiętaj, że skóra po zabiegu może być lekko podrażniona.

mirror Nogi

Usługa polega na odpowiednim przygotowaniu skóry, nałożeniu ciepłego wosku od stóp po biodra, następnie naklejamy włókninowe paski i wyrywamy włoski. Na koniec nakładany jest łagodzący preparat. Pozwala cieszyć się gładką skórą na okres 3-4 tygodni. Minimalna długość włosków od 0,7-1cm. Pamiętaj, że skóra po zabiegu może być lekko podrażniona.

mirror Bikini płytkie

Usługa polega na odpowiednim przygotowaniu skóry, nałożeniu ciepłego wosku na linię bikini oraz pachwin, następnie naklejamy włókninowe paski i wyrywamy włoski. Na koniec nakładany jest łagodzący preparat. Pozwala cieszyć się gładką skórą na okres 3-4 tygodni. Minimalna długość włosków od 0,7-1cm. Pamiętaj, że skóra po zabiegu może być lekko podrażniona.