mirror Wąsik

Usługa polega na odpowiednim przygotowaniu skóry, nałożeniu ciepłej pasty cukrowej nad górną wargę, naklejeniu włókninowego paska i wyrwaniu włosków. Na koniec nakładany jest łagodzący preparat. Pozwala cieszyć się gładką skórą na okres 3-6 tygodni. Minimalna długość włosków około 0,5 cm. Pamiętaj, że skóra po zabiegu może być lekko podrażniona.

mirror Broda

Usługa polega na odpowiednim przygotowaniu skóry, nałożeniu ciepłej pasty cukrowej na okolicę brody, naklejeniu włókninowego paska i wyrwaniu włosków. Na koniec nakładany jest preparat łagodzący. Pozwala cieszyć się gładką skórą na okres 3-6 tygodni. Minimalna długość włosków około 0,5 cm. Pamiętaj, że skóra po zabiegu może być lekko podrażniona.

mirror Twarz

Usługa polega na odpowiednim przygotowaniu skóry, nałożeniu ciepłej pasty cukrowej, naklejeniu włókninowych pasków i wyrwaniu włosków. Na koniec nakładany jest preparat łagodzący. Pozwala cieszyć się gładką skórą na okres 3-6 tygodni. Minimalna długość włosków około 0,5 cm. Pamiętaj, że skóra po zabiegu może być lekko podrażniona.

mirror Pachy

Usługa polega na odpowiednim przygotowaniu skóry, nałożeniu ciepłej pasty cukrowej na okolicę pach, następnie naklejamy włókninowe paski i wyrywamy włoski. Na koniec nakładany jest łagodzący preparat. Pozwala cieszyć się gładką skórą na okres 3-4 tygodni. Minimalna długość włosków od 0,7-1cm. Pamiętaj, że skóra po zabiegu może być lekko podrażniona.

mirror Bikini płytkie

Usługa polega na odpowiednim przygotowaniu skóry, nałożeniu ciepłej pasty cukrowej na linię bikini oraz pachwin, następnie naklejamy włókninowe paski i wyrywamy włoski. Na koniec nakładany jest łagodzący preparat. Pozwala cieszyć się gładką skórą na okres 3-4 tygodni. Minimalna długość włosków od 0,7-1cm. Pamiętaj, że skóra po zabiegu może być lekko podrażniona.